iletişim0 536 427 98 49
  • gaziantep halı yıkama

    Tam Otomatik Halı Yıkama

  • koltuk yıkama

    Aytemiz Halı yıkama

  • stor perde yıkama

    Hazır Bekletme Alanı

Çıksorut Halı Yıkama

Çıksorut Halı Yıkama
Çıksorut Halı Yıkama Olarak En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazansın.


Bilinen klasik halı yıkama yöntemleri ile gerçekten profesyonel temizleme yöntemleri arasındaki farkı Aytemiz Halı Yıkama ayrıcalığı ile yaşamak ister misiniz?


Fabrikamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.


Gaziantep Aytemiz Halı Yıkama Fabrikası


olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz.


2008 yılında girdiğimiz halı yıkama ve temizleme sektöründe her zaman daha iyiyi bulma ve uygulama anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Sizleri de bu anlayış ile memnun etme çabasından asla taviz vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.


Halı sıkma makinaları işine sadık ve müşterilerinin halılarına özen gösteren firmaların kullandığı cihazlardır. Rulo tipi olarak tarif edilen santrifüj makinamız aynı anda 15 mt2 kalıyı kurutma öncesi sıkabilir içindeki tüm suların sıkılmasında büyük önemi vardır?


bir halı yıkanmadan önce 15 kilo ise yıkandıktan sonra 50 kiloya çıkabilir, halı sıkma makinelerimiz halılarınız yıkandıktan sonra içindeki suyu tamamen dışarı akıtır bu sayede halınız tamamen sulardan arınmış olur hemde bir sonraki aşama olan kurutma odasına girdiğinde 1 gün gibi kısa bir sürede hızlıca kurur.