iletişim0 536 427 98 49
  • gaziantep halı yıkama

    Tam Otomatik Halı Yıkama

  • koltuk yıkama

    Aytemiz Halı yıkama

  • stor perde yıkama

    Hazır Bekletme AlanıHALI NASIL YIKANIR

Aytemiz halı yıkama Fabrikası olarak işinde uzman personelimiz, halı yıkama makinaları, ekipmanları ve hızlı servisimizle halı yıkama sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamacılar gibi halı yıkama işlemi yapmıyoruz.


Aytemiz halı yıkama tesislerimiz sadece halı yıkama işlemi yapmaktadır, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamız için geliştirilmiş, halı yıkama ve halı sıkma makineleri bulunan bir halı yıkama fabrikasıdır.


Tesisimizde daha hijyen ve sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda halılarınızı yıkatırsanız bu halılarınız için hiç de hijyenik bir halı yıkama sistemi değildir.


Çünkü bu yerler yağlı ve kir içindedir asla halı yıkama icin tasarlanmış uygun yerler değildir. Uygun olmayan deterjanlarla halı yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız bir alandır.


Aytemiz halı yıkama tesisimizde Halı yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır, halı temizliği için kullandığımız ERA 111 halı yıkama şampuanı kullanmaktayız.


Halılarınız evinizden alındıktan sonra karışıklığa meydan vermemek için arkalarından etiketlenir. Daha sonra tesislerimize gelen halılarınız sınıflarına ayrılarak kullanılacak şampuan ve ilaçlara ve yıkama tekniklerine göre ayrılır.


Sınıflandırılan halılar cinslerine göre ayrı ayrı dezenfekte edilerek mayt, akar ve mikroplardan arındırılır. Sıkma makinaları halılarınızı tam manasıyla kurutmaz.


Kurutma işlemi tamamlanan halılar kirlenmeye ve tozlanmalarına karşı mutlaka kapalı alanda ambalajlanarak teslimata hazır duruma getirilmektedir.


Tercihiniz her zaman en doğru halı yıkama tekniklerini kullanan, halı yıkama işlemini mutlaka tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz son derece yararınıza olacaktır. Halı yıkama uzmanlık gerektiren hassas ve son derece dikkat gerektiren bir iştir, Firmamıza danışmadan halılarınızı Yıkatmayınız.. Sabırla okudugunuz İçin Teşekkürler..