Ana Sayfa / Perde Yıkama / İp Perde Yıkama
ip perde temizlik
ip perde temizliği

İp Perde Yıkama

İp perde yıkama aşamasına geçmeden önce ip perdelerin Nasıl ve ne şekilde ve nelerden oluştuguna bir göz atalım.

İp perdeler genel amaçlı olarak evlerimizde iş yerlerimizde ofislerimizde daha çok dekoratif amaçlı kullanılan dikey durumda kalan perde çeşitleridir.

Simli ip perde, pullu ip perde, balon ip perde, düz ip perde, deri ip perde, boncuklu ip perde, sicimli perde, ve fosforlu ip perde, gibi farklı modelleri de bulunmaktadır.

Her türlü dekorasyon ile beraber kullanılabilmektedir, İp perdeler boncuklarla beraber genelde dekore edilebilmektedirler.

Yeni bir hizmet açısından ip perde yıkama servisimiz de mevcut olan Gaziantep’in tüm ilçe ve semtlerinde ip perde yıkama hizmeti olan Aytemiz Perde Temizleme hizmetini mobil servisimizden vermekteyiz.

Perde yıkama konusunda Size verilen hiçbir vade inanmayın ancak perdeleriniz yıkanıp geldikten sonraki sonuca göre degerlendirin.

Aytemiz ip perde yıkama olarak yıkamış olduğumuz perdeler ilk günkü özelliğine kavuşmaktadır.

Perde temizlik konusunda kullandığımız deterjanlar tamamen özel ve hijyenik olup yıkama sırasında ip perdelere zarar vermemektedir.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Daha detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

hali yikama gaziantep

Halı Yıkama

Gaziantep’in Her Semtine Aynı Kalitede Halı Temizleme Hizmeti Sunuyoruz. Gaziantep Aytemiz Halı Yıkama Fabrikası Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button