eldokuma halı yıkama fiyatı
el dokuma halı yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları 1001 zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır, bu tür halıların elbetteki değeri diğer halı türlerine göre farkı vardır.

Yine aynı suretle yıkanmasıda diğer halılar gibi olmamaktadır,

Aytemiz halı yıkama el dokuma halı yıkama işinde tecrübe sahibidir, firmamız dan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz.

El Dokuması halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama esnasında renklerin birbirine karıştırılmasıdır.

Bu tür halıların yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. Ladik halı yıkamada kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir.

Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır. Halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gelberiden önce ileri geri gelberi uygulamasıda yapılabilir.

Kullanılan şampuanın bu halıların niteliklerine uygun olmasıda önemlidir.

Ayrıca bu tür halıların yıkanmasında halı şampuanı karışımlı suyun içine şampuan ile uyumlu aktif klor atılması parlaklık ve hijyen sağlamada etkilidir.

Gelberi ve durulama sonrası hiç vakit kaybetmeden yıkanan halı sıkma işlemine alınır.

Sıkma esnasında kullanılarn boyanın akma ihtimalinden dolayı yine tek başına sıkılır. Sıkma kazanından alınan halı hemen açılır ve askıya yerleştirilir.

Bu halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamakta önemlidir.

Firmamızı değerlendirin?

User Rating: 5 ( 1 votes)

Ayrıca kontrol et

bünyan halı temizliği

Bünyan Halı Yıkama

Bu tür halıların yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. Bünyan halı yıkama da kaba kir ve tozlardan …

Call Now Button