Ana Sayfa / Halı Çeşitleri / Shaggy Halı Yıkama
shaggy halı yıkama fiyatları
sgay halı yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edilebilmektedir.

Halıların tüyü yani how uzunluğu genellikle 5 santim ve veya 3 santim yüksekliğinde olmaktadır ipleri kalın veya tercihine göre bükümlü veya düz cinslerinden bulunmaktadır.

Kullanılan Elyaf neticesinde ipliğin yumuşak olmasına halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.

Sanki halılar ilk bakışta post görünümünü aldırmakla beraber İsteğe göre her türlü ebatlarda ve boyutlarda Çeşit ve modelleride bulunmaktadır.

Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta insan ve çevre sağlığına da hiçbir zararlı madde içermemektedir.

Buna en önemli örnek olarak üretimde özellikle dikkat edilen hususun sağlık olmasından kaynaklanmaktadır.

Halıları Diğer makine halıları nazaran tüyleri daha uzun olduğundan zamanla tozları içine nüfuz eder ve bu yüzden yıkama öncesi toz alma işlemine tabi tutulması gerekmektedir.

Shaggy Halılar Kendi içerisinde üçe ayrılır, kısa tüylü Shaggy, uzun tüylü Shaggy, ve İpek karışımlı Shaggy, halı olarak.

Halılar alışıla gelmiş klasik halı tarzından yani makine halılarından tamamiyle farklı bir halı çeşididir.

Desenleri modelleri ve geometrik çizimleri Ve tabii ki uzun tüylerinin de verildiği egzotik renk kombinasyonu olarak iki grupta üretim yapılmaktadır.

Birinci grup olarak parlak canlı renklerden oluşan halı grubu, ikinci grup ise koyu yani pastel renklerden oluşmaktadır.

Evinizde direk üzerine oturmayı bekleyen beton zeminde veya döşemesi ile oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Shaggy halılar taleplerinizi karşılayacak nitelikte halı çeşitleridir.

Ayrıca kontrol et

hali yikama gaziantep

Halı Yıkama

Gaziantep’in Her Semtine Aynı Kalitede Halı Temizleme Hizmeti Sunuyoruz. Gaziantep Aytemiz Halı Yıkama Fabrikası Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button