battaniye yıkama fiyatları
yorgan yıkama fiyatları

Yorgan Battaniye Yıkama

Aytemiz Halı Yıkama Fabrikamızda battaniye yıkama, elyaf yorgan, yün yorgan yıkama, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makinemizde tek tek yıkanmaktadır.

Evlerimizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; Evlerimize alıyoruz önce kirlerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan kirlere müdahale ediyoruz.

Endüstri tipi Çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamiyle nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Bir takım yıkamalarda olduğu gibi katiyen yerde yıkama yapılmamaktadır.

Özel bu iş için özel olarak üretilmiş battaniye yorgan yıkama şampuanlarıyla yıkanıp durulanır, dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yorganlarınızı ucuza ve halı yıkama yapılan yerlere serilip ve yeniden halı yıkama fırçaları ile yıkama yapan firmalara emanet etmeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış olsa bile Hijyenik açıdan iyi bir netice vermemekte ve deforme olmaktadır.

YORGAN YIKAMA

Yorganlar hayatımızın her hatıranda bilhassa de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir.

battaniye yıkama fiyatları
yorgan yıkama fiyatları

Yorgan ne kadar sıhhatli ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır.

Bütün Günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

Yorganlar ise çeşit çeşittir.

Tek kişilik ve çift kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız.

Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır.
Bir müddet sonra kirlenen yorganlar sıhhat açısından da tehlike oluşturmaktadır.

Zira yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.
Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde olası olmamaktadır.

Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, çağdaş yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku tecrübesi yaşayacaksınız.

Yorganların kirlerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar ehemmiyetli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar ehemmiyetlidir.

Diğer Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme makinesi bütün firmalarda bulunmamaktadır ve buna baglı olarak battaniye ve yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Bu işlem için hanelerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Yorganların ve battaniyelerin temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.

Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi şart olan bir konudur.

Zira, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem dahi kalsa kesinlikle problem olacaktır.

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis sırasında hijyene çok ehemmiyet vermekteyiz.

Ayrı olarak yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz.

User Rating: 3.17 ( 22 votes)

Ayrıca kontrol et

yatak yıkama fiyatları

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Hizmetinde hiçbir sınır tanımayan firmamız Gaziantep’in tüm bölgelerinde vermiş olduğu yerinde temizleme hizmeti …

Call Now Button