Ana Sayfa / Perde Yıkama / Stor Perde Temizliği
stor perde temizliği gaziantep
stor perde temizliği fiyatları

Stor Perde Temizliği

Stor perde temizliği Yıkama konusunda hassaslık gösteren diğer perdeçeşitlerine göre ayrı bir önem taşımaktadır.

Bunun Sebebi ise stor perdeler kumaş ve yapısı itibariyle farklılık göstermekte ve ayrıca yıkama sırasında da çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Stor perdeler mekanizmalı ya da motorlu perdeler olarak kullanılmaktadır,

Stor perdelerin Aparatları yıkanma ve temizliği sırasında Özen gösterilmediği takdirde bozulmaya müsait perde çeşitleridir.

Bu yüzden de dikkatli ve hassas davranılması gerekmektedir, Stor perde temizliği bildiğiniz gibi diğer perde çeşitlerinden çok farklı ve bir o kadarda zahmetli olan bir iştir,

diğer perde çeşitlerinden olan tül perde, fon perde, gibi perdelerde Temizlikte stor perde temizliğine göre biraz daha kolay temizlenmektedir.

Ancak Store perde temizliği aşaması yapılmaya başlandığı andan itibaren temizlik sırasında dikkatli bir şekilde davranılmalı perde malzemelerine kesinlikle zarar verilmemelidir.

Stor perde temizliği konusunda kullanılan temizlik malzemeleri ve ilaçları özen gösterilmesi gerekmektedir.

Stor perdenin temizliği konusunda seçici olmaya gayret  edilmesi gerekmektedir.

Stor perde Temizlik konusunda malzemelerin perdeler temizlerken zarar görebilme veya istenilen temizlik kalitesine ulaşılamama riskine Karşı daha dikkatli ve profesyonel çözümler üretmek gerekmektedir.

Bu yüzden de stor perde temizliği sırasında kullandığımız ilaçlar ve malzemeler kesinlikle çamaşır suyu içermez stor perdelerin temizliği esnasında ve sonrasında

Asıl amacımız stor perdelerin zarar görmeden en iyi temizlik sonucunu elde ederek siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz

Bu Sayfa Faydalı Oldumu?

Değerlendirmeye Katıldığınız İçin Teşekkürler.

User Rating: 4.63 ( 2 votes)

Ayrıca kontrol et

hali yikama gaziantep

Halı Yıkama

Gaziantep’in Her Semtine Aynı Kalitede Halı Temizleme Hizmeti Sunuyoruz. Gaziantep Aytemiz Halı Yıkama Fabrikası Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button