Ana Sayfa / Perde Yıkama / Saten Perde Yıkama
saten perde yikama fiyatı
perde yıkama saten

Saten Perde Yıkama

Gaziantep Saten Perde temizleme ve profesyonel perde yıkama hizmeti vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin saten perdelerinin temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Ayrıcajaluzi, zebra, tül perde,stor perde gibi diğer yıkama hizmetlerimiz için de bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Aytemiz Saten Perde Yıkama!

Saten perdeler, aynı zamanda kaygan ve parlak bir kumaş olmasıyla birlikte farklı çeşitleri de vardır. pamuk saten yün saten ve İpek saten bunlardan birkaçıdır.

Bu nedenle Stor perdelerde farklı olarak saten perdelerin yıkamasına çok özen gösterilmeli ve işin ehli profesyonel kişilerce yapılması gerekir.

İşte bizde Aytemiz Saten Perde Yıkama olarak sizlerin tüm perde yıkama hizmetlerinizi yüksek kalite standartlarına uygun olarak tamamen sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yapmaktayız.

Saten perdelerinizi ücretsiz Mobil servis ağımızla evinizde alarak temizleme işlemi yapıldıktan sonra tekrar evinize getirerek monte ediyoruz.

Stor Perde ve saten perdelerin yıkanması için son teknolojik makinalar, perde türüne göre özel deterjanlar ve özel kurutma odalarımızda tecrübeli personelimizle sizlerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Evlerinizde kullanmakta oldugunuz saten perdelerin temizlenmesi için bizleri tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece firmamızı arayarak danışmanlarımızdan randevu almak.

Ayrıca kontrol et

hali yikama gaziantep

Halı Yıkama

Gaziantep’in Her Semtine Aynı Kalitede Halı Temizleme Hizmeti Sunuyoruz. Gaziantep Aytemiz Halı Yıkama Fabrikası Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button